Euroledlighting Sp. zo.o. od ponad 10 lat produkuje oprawy oświetleniowe oparte na diodach świecących LED oraz inteligentnych systemów sterowania i zasilania obwodów instalacji oświetleniowych. Firma posiada fabrykę zlokalizowaną w Polsce w Słupskiej Strefie Ekonomicznej. Jednymi z działów nowoczesnej fabryki są: laboratorium badawcze i pomiarowe, dział R&D, projektów, montażu powierzchniowego z kilkoma zautomatyzowanymi liniami pic&place, obróbki mechanicznej i linie montażowe.

Euroledlighting to również produkcja opraw lub ich podzespołów w systemie OEM/ODM. Firma produkuje oprawy w pełnym asortymencie niezbędnym do kompleksowego oświetlenia inwestycji, zarówno do prostych jak i zaawansowanych i wymagających obiektów każdej branży. Naszą największą zaletą oprócz wysokiej jakości produktów, optymalnych cen i
krótkich terminów realizacji zamówień jest bardzo duża elastyczność w zakresie wszelkich parametrów produkowanych opraw. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, optymalizując instalacje pod potrzeby konkretnego klienta lub obiektu. Współpracujemy z większością najlepszych producentów podzespołów w systemach LED.

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji systemów oświetleniowych LED, optymalizacji i skali procesu produkcji, szerokości oferty i różnorodności możliwości doboru produktów i parametrów technicznych, jesteśmy w stanie zaoferować jedną z najlepszych ofert na profesjonalny system oświetleniowy w tym najlepszą cenę. Na najlepszą ofertę wpływa również duży wybór rozwiązań i parametrów, możliwość realizacji zamówień nietypowych na życzenie klienta jak i czas realizacji zamówień.

Wszystkie produkowane przez Euroledlighting oprawy oświetleniowe zbudowane są na podzespołach własnej produkcji lub tylko najlepszych światowych marek. Dotyczy to głównie podzespołów elektronicznych w tym Driverów, diod LED i elementów sterowania np. DALI. Stosowane elementy są zawsze najwyższych parametrów technicznych.